CATU офіс
Офіс Catu

CATU компанія енергетичної галузі, виробник захисних засобів з електробезпеки. Спеціалізується на виробництві та постачанні рішень з електробезпеки та роботи під напругою.

Історія

Заснована в 1919 році, компанія CATU з самого початку розвивала свою діяльність з виробництва апаратного забезпечення і устаткування для систем передачі і розподілу електричної енергії. З 1936 року діяльність CATU була чітко орієнтована на проектування і виготовлення засобів захисту від ураження електричним струмом. З 1996 року CATU є дочірнім підприємством SICAME Group, одного з провідних світових виробників додаткових пристосувань для конструкцій і установок по передачі і розподілу енергії.

Всесвітньо відома спеціалізована компанія. Сьогодні перелік обладнання для забезпечення безпеки CATU, включає : сигналізації, блокувальні пристрої, системи заземлення і короткого замикання, індикатори та контролери напруги, обладнання для роботи під напругою та засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), використовуються великими компаніями з передачі і розподілу електроенергії, монтажними організаціями, основними галузями промисловості, залізничним сектором, а також в електромобілебудуванні в більш ніж 100 країнах на п'яти континентах.

Image

Розробки та інновації

Щороку CATU виділяє значну частину своїх фінансових ресурсів відділу досліджень і розробок. Як постійний член основних Національних та міжнародних технічних комітетів (таких як UTE, CENELEC (Європейський комітет з електротехнічної стандартизації), IEC (Міжнародна електротехнічна комісія) і ASTM (ASTM International), CATU вносить свій внесок в розробку і застосування нових технологій, щоб зробити роботу на електроустановках безпечнішою.

Постійний пошук інновацій підкріплюється прихильністю системі забезпечення якості, яка сертифікована по ISO 9001:2000 і відповідає екологічним стандартам ISO 14001 (ISO - Міжнародна організація зі стандартизації).

CATU завжди ближче до своїх клієнтів - постійні зусилля CATU щодо поліпшення пропозиції обладнання із забезпечення безпеки і запобігання ураження електричним струмом здійснюються спільно з користувачами продукції та мережею дистриб'юторів по всьому світу. CATU гарантує глибоку відданість і зобов'язання перед усіма користувачами продуктів CATU .

Image

CATU в цифрах

Співробітники:  170 чоловік (станом на  2012 рік) 

Виторг: 37,2 млн. Евро (станом на  2012 рік)